Podlahářství 
Šídlo

Pokládka podlah všeho druhu

Po - Pá: 8:00 - 12:00, 13:00 - 16:30
So: 8:00 - 10:30
© 2024 Všechna práva vyhrazena | Podlahářství Vlastimil Šídlo, Nová Paka
n

O nás

Náš květinový obchod a floristický ateliér se nachází v srdci historického centra Mělníka.

Specializujeme se na vazbu a tvorbu dekorací z živých květin. Ty jsou u nás denně čerstvé, dle sezónní nabídky. Podstatnou součástí našich služeb jsou květinové vazby a  výzdoba na zakázku. Zajišťujeme kompletní výzdobu pro Váš svatební den. Pokaždé je jedinečná a podle přání klienta (poradenství zdarma). Stejným způsobem můžeme květinami zkrášlit narozeninové či firemní večírky, plesy, křtiny, rozličné kulturní akce… a samozřejmě se postaráme i o květinovou výzdobu na cestu poslední, tedy smuteční vazby a věnce.

Nakoupíte u nás také:

Dále nabízíme dekorace do interiéru i ven. Pokojové a sezónní venkovní rostliny pro Váš balkon či zahradu.  Nabízíme vína z mělnického Vinařství Kraus a Zámek Mělník.

Po předchozí telefonické domluvě a platbě na účet doručujeme květiny ve městě Mělník a blízkém okolí.

Kontaktní údaje

Vlastimil Šídlo

Podlahářství

IČO: 60926384
DIČ: CZ7305073171

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Fotogalerie 

V případě jakýchkoliv dotazů, či požadavků nás kontaktujte.

Naše služby

Technologický a estetický pokrok v designu, tisku a povrchových úpravách předurčují vinylové dílce jako atraktivní volbu pro použití v domácnostech. Vinylové podlahy jsou vhodné prakticky do každé místnosti včetně kuchyně, koupelny a prádelny. Vinylové podlahy významně redukují hluk ve srovnání s tvrdým povrchem keramické dlažby. Díky svému složení vynikají vinylové podlahy vysokou odolností.

Pokládáme kvalitní a vyzkoušené vinylové podlahy THERMOFIX od českého výrobce FATRA a produkty značky GERFLOR.

Řada z vás, zákazníků, dobře zná přednosti tradiční krytiny. PVC podlahy prošly vývojem, o kterém se můžete sami přesvědčit – v mnoha případech předčí laminátové podlahy a jejich nový design dokonale imituje dřevo nebo dlažbu. PVC podlahy mají velkou variabilitu složení a barevného provedení a vyrábí se v různých tloušťkách a druzích. Využití najdou v bytové výstavbě (např. jako zátěžová krytina) a pro speciální použití v nemocnicích.

Přírodní linoleum je produkt se stopadesátiletou tradicí a v poslední době se těší stále větší oblibě zákazníků. Jedná se téměř výlučně o přírodní produkt z dřevité moučky, vápence, lněného oleje, pryskyřic, juty a přírodních barviv. Linoleum je pro svoji vysokou odolnost používáno jak v bytových, tak komerčních prostorech.

Naše firma preferuje linolea značky TARKETT. Společnost TARKETT vyvinula unikátní povrchovou úpravu xf (extreme finish), díky níž se linoleum nemusí po dobu cca 10 let (závisí na stupni zatížení) pastovat ani voskovat. Kolekce je dodávána v mnoha barevných odstínech v šíři 2 m a pokládá se celoplošným lepením na kvalitní nivelační stěrku.

 • výběr z více než 500 druhů a barev bytových, hotelových a průmyslových koberců
 • široké palety šíří v klasických a moderních dezénech
 • kvalitní produkty s vysokou užitnou hodnotou
 • kusové koberce se snadnou údržbou díky použití značkových materiálů
 • běhouny různých barev a šíří
 • čistící zóny
 • dětské hrací koberce
 • umělá tráva

Základem podlahy je vodotěsná, lepená deska HDF (dřevotříska o vysoké hustotě). Ta je pokryta vrstvou s designem a průhledným překrytím proti opotřebení. Pod ní je bariérová vrstva, která brání vzlínání vlhkosti a chrání desky před deformací.

Vrstva s designem je fotografií dřeva nebo dlaždic, která je vytištěna na papíře. Tento papír se ponoří do melaminové pryskyřice. Tím se pokryje velmi silnou a průhlednou ochrannou vrstvou. Melaminové vrstvy se nalisují na desku HDF za vysokého tlaku a teploty. Kromě toho se na horní vrstvu nalisuje rovněž struktura dřeva či dlaždice. Například dubové designy mají dřevěnou texturu, která se přesně kryje se vzorem dřeva. Díky vysoce přesné technice tisku sotva poznáte rozdíl mezi fotografií a pravým dřevem. Proto můžete mít ve svém domě “dřevěnou podlahu”, aniž byste na ni obětovali vzácné stromy.

Dřevěné plovoucí podlahy vám přináší spojení s přírodou. DŘEVO ŽIJE S VÁMI. Dřevěné podlahy vám dodají pocit bezpečí, klid a harmonii. Člověk se vrací zpět ke kořenům, k přírodě, ze které pochází.

I přes větší finanční zátěž nebudete pořízení dřevěné plovoucí podlahy nikdy litovat. Žádná imitace nikdy úplně nenahradí pravé kouzlo dřevěné podlahy. Váš domov se díky ní stane místem, kde budete čerpat energii a sílu a kam se budete rádi vracet . Váš domov se stane Vašim místem na zemi.

Udělejte něco pro sebe. Při pohledu na nádherné kresby dřeva v ploše podlahy rázem pochopíme větu klasika : “Nejlepším umělcem je příroda.”

Dalším představitelem přírodního materiálu je korek, který je nejen šetrný k životnímu prostředí jako finální výrobek, ale i jeho těžba je k přírodě velmi ohleduplná. Největšími přednostmi korkových podlah jsou kročejová a tepelná pohoda, snadná údržba a hygienická nezávadnost.

Korkové podlahy nacházejí uplatnění nejen ve všech obytných prostorách, ale i v prostorách komerčních (např. v odletové hale švédského letiště), záleží především na zvolené povrchové úpravě korkové podlahy.

Astmatici a alergici ocení netoxicitu korku a jeho schopnost odolávat plísním. Korkové podlahy jsou tradiční povrch s výbornou reflexí tepla. V současné době se můžeme rozhodnout mezi korkem lepeným na podklad nebo plovoucí korkovou podlahou. Korkové podlahy se prodávají buď bez povrchové úpravy (po pokládce se musí nalakovat) nebo s povrchovou úpravou.

Výhody korkové podlahy:

 • Korkové podlahy jsou hypoalergení.
 • Korkové podlahy jsou měkké a teplé na dotek.
 • Korkové podlahy mají dlouhou životnost.


Prodáváme tento sortiment zboží:

 • korkové plovoucí podlahy
 • korek podlahový
 • korek obkladový

Brousíme a renovujeme parkety a dřevěné podlahy s použitím kvalitních tmelů, laků a olejů značky PALLMANN.

Od roku 2009 se naše firma zabývá i dodávkou a montáží interiérových dveří PORTA DOORS. Velmi široká nabídka dopřeje každému zákazníkovi vybrat si model dveří s ohledem na vzor a také na cenu. Nabídka obsahuje křídla s lakovanou, laminátovou úpravou v široké škále barev se syntetickým i přírodním povrchem a také křídla s rámovou konstrukcí s přírodním povrchem.

Společným znakem všech modelů je to, že bez ohledu na cenu si mohou být zákazníci jisti produktem té nejvyšší kvality. Samozřejmostí jsou obložkové zárubně ve stejném povrchu, designu a kvalitě jako dveřní křídla a též nepřeberný výběr kování v klasickém nebo rozetovém provedení.

Máte u nás možnost zapůjčení strojů na čištění koberců a čalouněného nábytku (extraktory) značky KARCHER.

Naše služby zahrnují i vyrovnávaní podkladů pro pokládku podlahy.

Používáme značkové materiály výrobců:

V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat

Prodej a vazba květin

1

Vazba květin a tvorba sezónních dekorací na zakázku

Podstatnou součástí našich služeb jsou květinové vazby a výzdoba na zakázku. Zajišťujeme kompletní výzdobu pro Váš svatební den.

2

Květinová výzdoba na objednání

Postaráme se o vaši kompletní květinovou výzdobu nejen pro narozeninové či firemní večírky, plesy, křtiny, rozličné kulturní akce, ale i na cestu poslední, tedy smuteční vazby a věnce.

Po předchozí telefonické domluvě a platbě na účet doručujeme květiny ve městě Mělník a blízkém okolí.

Doručování  květin

1

Doručíme vám květiny až domů

Po předchozí telefonické domluvě, objednání 48 hod. předem a platbě na účet doručujeme květiny ve městě Mělník a blízkém okolí.

Jsme partnery doručovací květinové služby Fleurop Česká republika pro Mělník a okolí.

Po předchozí telefonické domluvě a platbě na účet doručujeme květiny ve městě Mělník a blízkém okolí.