INSTALLTOP spol. s r.o.

Dodávky pro teplárenství a energetiku
© 2023 Všechna práva vyhrazena | INSTALLTOP spol. s r.o., Tábor
n

O nás

Náš květinový obchod a floristický ateliér se nachází v srdci historického centra Mělníka.

Specializujeme se na vazbu a tvorbu dekorací z živých květin. Ty jsou u nás denně čerstvé, dle sezónní nabídky. Podstatnou součástí našich služeb jsou květinové vazby a  výzdoba na zakázku. Zajišťujeme kompletní výzdobu pro Váš svatební den. Pokaždé je jedinečná a podle přání klienta (poradenství zdarma). Stejným způsobem můžeme květinami zkrášlit narozeninové či firemní večírky, plesy, křtiny, rozličné kulturní akce… a samozřejmě se postaráme i o květinovou výzdobu na cestu poslední, tedy smuteční vazby a věnce.

Nakoupíte u nás také:

Dále nabízíme dekorace do interiéru i ven. Pokojové a sezónní venkovní rostliny pro Váš balkon či zahradu.  Nabízíme vína z mělnického Vinařství Kraus a Zámek Mělník.

Po předchozí telefonické domluvě a platbě na účet doručujeme květiny ve městě Mělník a blízkém okolí.

Kontaktní údaje

INSTALLTOP spol. s r.o.

IČO: 48204676
DIČ: CZ48204676

Spisová značka C 2592, Krajský soud v Českých Budějovicích

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Další kontakty:

Kolář Petr

jednatel firmy

Buďová Olga

asistentka jednatele

Řezáč Miroslav

vedoucí provozu

Švecová Monika

účetní

Vančura Bohuslav

revizní technik vyhrazených plynových zařízení

Rabiňák Michal

technik

Ing. Michalčák Pavel

svářecí technolog a dozor

Rejlek Petr

revizní technik tlakových zařízení

Fotogalerie 

V případě jakýchkoliv dotazů, či požadavků nás kontaktujte.

Naše služby

Firma INSTALLTOP spol. s r. o. vznikla zprivatizováním údržby nynější akciové společnosti Teplárna Tábor a.s., když předtím po řadu let zajišťovala opravy, údržbu, rekonstrukce a většinu investičních akcí všech jejích provozů.

Naše společnost byla založena roku 1992. Za svou více než dvacetiletou činnost získala do svých řad dostatek zkušených pracovníků z oborů energetiky, teplárenství a tepelné techniky budov, včetně státních svářečů, revizních techniků, svářecích technologů apod.

Společnost má dnes ve svých řadách okolo dvaceti zaměstnanců. Zaměstnává dostatek specializovaných techniků, kteří se starají o přípravu zakázek, zásobování, skladové hospodářství, projekční přípravu, samotnou realizaci akcí, revizní činnost a to jak v oblastech teplárenství a energetiky, tak v oborech TZB.

Spolupracuje také s externími firmami na projektové činnosti a složitějších počítačových systémech měření a regulace.

Co nabízíme?

Firma Installtop spol. s r.o. se specializuje zejména na finální dodávky, montáže, opravy a rekonstrukce v oblastech

Firma disponuje kromě běžných oprávnění jako je:

  • topenářství,
  • vodo-instalatérství,
  • zámečnictví,
  • izolatérství,
  • obchodní činnost apod.,

taktéž oprávněním provádět montáže, opravy a rekonstrukce vyhrazených tlakových zařízení – parních a kapalinových kotlů 2., 3. a 4. třídy z ocelí tř. 11, 12 a 15 až do výkonu 100 tun/h, včetně vyhrazených energetických zařízení a tlakových nádob stabilních do tlaku 2,5 MPa. Rovněž vlastníme oprávnění k montáži a opravám vyhrazených plynových zařízení v rozsahu tlakových stanic, domovních a průmyslových plynových rozvodů a zařízení pro spotřebu plynu spalováním do výkonu 3,5 MW. Dále vlastníme oprávnění k dodávkám, opravám a rekonstrukcím chemických úpraven vod – ionexových a membránových technologií.

V dělnických profesích rovněž zajišťujeme realizace akcí a potrubních rozvodů z ušlechtilých materiálů, jako je například měď, nerez, hliník apod.

Svými kvalifikovanými pracovníky jsme tedy schopni zajišťovat pro naše zákazníky tzv. „ na klíč„ kompletní dodávky: plynových, olejových, parních a kapalinových kotelen, objektových a předávacích stanic tepla a to jak pára-voda, tak voda-voda. Dále pak montáže dálkových rozvodů tepla a to jak v provedení parovodním, tak horko a teplovodním a to jak v klasickém provedení, tak v před-izolovaných potrubních systémech vakuovaných, sendvičových, či sdružených konstrukcí. Dále zajišťujeme pro oblasti teplárenství a energetiky dodávky, opravy a rekonstrukce chemických úpraven vod. V oblastech technického zařízení budov zajišťujeme pro zákazníky kompletní dodávky veškerých vnějších a vnitřních rozvodů: kanalizace, vodoinstalace, plynu a topení a to ze všech v současné době běžně používaných materiálů.

Kontaktujte nás

Prodej a vazba květin

1

Vazba květin a tvorba sezónních dekorací na zakázku

Podstatnou součástí našich služeb jsou květinové vazby a výzdoba na zakázku. Zajišťujeme kompletní výzdobu pro Váš svatební den.

2

Květinová výzdoba na objednání

Postaráme se o vaši kompletní květinovou výzdobu nejen pro narozeninové či firemní večírky, plesy, křtiny, rozličné kulturní akce, ale i na cestu poslední, tedy smuteční vazby a věnce.

Po předchozí telefonické domluvě a platbě na účet doručujeme květiny ve městě Mělník a blízkém okolí.

Doručování  květin

1

Doručíme vám květiny až domů

Po předchozí telefonické domluvě, objednání 48 hod. předem a platbě na účet doručujeme květiny ve městě Mělník a blízkém okolí.

Jsme partnery doručovací květinové služby Fleurop Česká republika pro Mělník a okolí.

Po předchozí telefonické domluvě a platbě na účet doručujeme květiny ve městě Mělník a blízkém okolí.